Uzacu un skropstu skaistumam
Procedūru paketes pārim

TIBETAS MASĀŽA SEJAI UN ĶERMENIM – SENA DZIEDNIECISKA METODE UN EKSKLUZĪVS PIEDZĪVOJUMS IKVIENAM

85 min. – 96.00 €

Īpaši ieteicama sportistiem, ja problēmas ar lieko svaru, nomāc nemiers un bezmiegs.

Dziļi emocionāli un fiziski iedarbīga masāža ar siltiem, mandeļu eļļā samērcētiem linu maisiņiem, kas pildīti ar Himalaju kalnu oļiem, Nāves jūras un Tibetas rozā sāli, iekļaujot masāžu ar rokām.

Ļoti iedarbīga, neparasta, dziednieciska masāža ar siltiem linu maisiņiem, kas pildīti ar apbrīnojamām dabas veltēm, bagātināti ar specifiskām ēteriskām eļļām. Masāža sniedz  ļoti efektīvu, holistisku terapiju, ar dzīvinošu enerģiju piepildot katru ķermeņa šūnu. Dziļi iedarbojas kaulu sistēmas līmenī, uz cīpslām, locītavām, muskuļiem, tos remineralizējot un atbrīvojot no sastrēgumiem, stīvuma, iekaisumiem, savilkumiem un sāpēm.

Izcila procedūra, lai samazinātu tūsku audos, izvadītu no audiem pienskābi un toksīnus. Ļoti nomierinoša, balansējoša un neparasti relaksējoša iedarbība procedūras laikā. Ar vispārēju tonizējošu, organismu atjaunojošu pēcefektu. Iedarbība jūtama daudzu stundu garumā!

Sastāvs tiek pagatavots tikai Jūsu vienreizējai, personiskai lietošanai. Masāža sejai nav piemērota kairinātai, jutīgai, kuperozai ādai.

Kontrindikācijas: grūtniecība, onkoloģija, ādas iekaisumi.

Aizvērt
Aizvērt
Pierakstīties
Aizvērt
Grozs (0)

No products in the cart. No products in the cart.Valoda