Uzacu un skropstu skaistumam
Procedūru paketes pārim

JŪRAS TERAPIJA

Kopējais laiks 2 h 30 min. Cena 195.00 EUR

Procedūras norise

1. Biopīlings-masāža ar dabīgām kaktusa šķiedru birstītēm un ķermeņa norīvēšana ar koncentrētu Nāves jūras sāls losjonu.

Sniedz aktivizējošu masāžu pirms pamatprocedūras, stimulē asinsriti, attīra, izlīdzina ādas virskārtu, nostiprina saistaudus un ādu, ļauj vēl efektīvāk uzņemt vērtīgās un iedarbīgās dabas veltes.
20 min.

2. SEAWEED SPA aļģu aplikācija ar ķermeņa ietīšanas metodi un manuālu masāžu

Procedūra vispārējai ķermeņa attīrīšanai, vielmaiņas aktivizēšanai, organisma atjaunošanai, notievēšanai un labai pašsajūtai. Tūlītējs ķermeņa vieglums un atpūties izskats!

Viena no SPA terapijā efektīvākajām, organismu atjaunojošām un notievēšanu veicinošām procedūrām. Efektīvā un iedarbīgā sastāva dēļ dziļi attīroši iedarbojas uz visu organismu, to atbrīvojot no toksīniem, gala produktiem, kas organismā veidojas kā šlakvielas. Procedūras nobeigumā masāža ar rokām, izmantojot atbilstošu koriģējošu krēmu.

1 h 25 min. (ar dušu)

3. Sejas ekspresprocedūra un masāža

Procedūrā iekļauta attīrīšana, pīlings, masāža ar kolagēna krēmu, kas tieši Jūsu konkrētai vajadzībai individualizēts ar dabīgu ēterisko eļļu kokteili, nobeiguma krēms. Ekspresprocedūra izlīdzinās saspringtos sejas vaibstus, statiskās grumbiņas, tonizēs audus un ādu, uzlabos
izskatu un pašsajūtu.

40 min.

Cenā iekļauts arī citronūdens, tēja vai kafija.

Dāvanā pēc izvēles:Rīgas šampanietis (200 ml), Rīgas Melnais Balzams (40ml) vai vīns (150 ml).

Aizvērt
Aizvērt
Pierakstīties
Aizvērt
Grozs (0)

No products in the cart. No products in the cart.Valoda