Svarīga informācija salona klientiem

LŪGUMS! LAI NODROŠINĀTU JŪSU UN CITU KLIENTU EMOCIONĀLU KOMFORTU PROCEDŪRU LAIKĀ, ĻOTI LŪDZAM SALONA TELPĀS RUNĀT KLUSINĀTĀ BALSĪ, KĀ ARĪ MOBILAJIEM TELEFONIEM JĀBŪT IZSLĒGTĀ VAI KLUSINĀTĀ REŽĪMĀ! PALDIES PAR SAPRATNI!

• Lūgums brīvi un atklāti izrunāt specifiskas problēmas, kas saistītas ar Jūsu veselību un vēlmēm. Laikus informējiet salona administratorus un meistarus, ja esat grūtniece, ja jums ir muskuļu vai saišu bojājumi, ja lietojat A vitamīnu, antidepresantus, antibiotikas, fotosensibilizējošus vai keratolitiskus preparātus, arī ja Jums ir alerģija uz jodu, medu, ēteriskām eļļām u.c., nopietna saslimšana, onkoloģija, sirds stimulatori vai liela izmēra metāla un cita materiāla implanti, ja nesen veikta operācija. Nav vēlams apmeklēt procedūras un masāžas, ja ir augsta temperatūra, iekaisumi un sievietēm īpašās mēneša dienas u.c.

• Svarīgi! Procedūras, kurās izmanto ēteriskās eļļas, nav vēlamas, ja lieto homeopātiskas zāles un grūtniecības laikā.
• Daudzās procedūrās un masāžās ir iekļauta sejas masāža. Ja nevēlaties to izmantot, lūdzam pirms procedūras vai masāžas par to informēt meistaru vai administratoru.
• Pamatā pakalpojumi un procedūras ir paredzētas gan sievietēm, gan vīriešiem.
• Iespējams pieteikties individuālai bezmaksas konsultācijai, lai ieteiktu tieši Jūsu vajadzībai vēlamās procedūras, pakalpojumus (izveidot kursveida programmu) un kosmētiskos līdzekļus.
• Pērkot pakalpojumus vai davanu kartes sākot no 200.00 EUR tiek piemērota -10% atlaide.
• Par procedūrām, kuras tiek iepriekš sagatavotas, kā arī rezervāciju, kuras ilgums ir lielāks par trim stundām, jāveic priekšapmaksa 50% vai pilnas summas apmērā (pēc vienošanās). Savlaicīgi atceļot vai pārceļot rezervāciju ne vēlāk kā 12 stundas pirms rezervētā laika (darbdienu laikā), apmaksa tiek atdota 100% apmērā.
• Klienta ģērbšanās un dušas laiks ir iekļauts norādītajā procedūras laikā.
• Būsim pateicīgi par Jūsu izpratni un attieksmi, ja neierašanās gadījumā savlaicīgi (ne vēlāk kā 3 stundas pirms rezervētā laika) paziņosiet un atcelsiet reģistrēto pieteikumu ar vai bez priekšapmaksas. Ja klients atkārtoti un bez brīdinājuma neierodas un nesamaksā par rezervēto laiku, firmai ir tiesības klientu turpmāk bez priekšapmaksas neapkalpot.
• Salonā AQUA VILLA SPA ir iespējams iegādāties DĀVANU KARTES jebkurā vērtībā, sākot no 30  EUR. Dāvanu karšu vērtību nevar saņemt naudā, un tā ir jāuzrāda, apmeklējot procedūru. Nozaudēšanas gadījumā tā netiek atjaunota.
• Dāvanu kartes derīguma termiņš ir 6 mēneši kopš iegādes brīža.

Svarīga informācija vīrietim!

Lai procedūra un sejas, kakla zonas masāža, iedarbotos visaugstākajā līmenī, ir jābūt gludi noskūtai sejai. Starp skūšanos un procedūru vai masāžu jābūt vismaz 3 stundu intervālam.

Atlaides neattiecas uz īpašajiem piedāvājumiem, jaunumiem ar atlaidēm.

Aizvērt
Aizvērt
Pierakstīties
Aizvērt
Grozs (0)

No products in the cart. No products in the cart.Valoda