Ielogošanās ar savu telefona nummuru lojālajiem klientiem:

SPA and WELLNESS in Riga

SVARĪGA INFORMĀCIJA SALONA KLIENTIEM

 

Visiem mūsu bijušajiem klientiem atjaunojam lojalitātes atlaides! Ja neesat mūs apmeklējuši salonā BONITTA WELLNESS, un vēlaties saņemt speciālās cenas pakalpojumiem un kosmētikai, lūdzu atsūtiet ziņu uz e pastu aquavillaspa@bonittacosmetics.lv , vārdu un uzvārdu (nav obligāti), telefona numuru, tas kalpos kā pieejas kods, ievadot to mājas lapas galvenajā lapā augšējā labajā stūrī.

LŪGUMS! LAI NODROŠINĀTU JŪSU UN CITU KLIENTU EMOCIONĀLU KOMFORTU PROCEDŪRU LAIKĀ, ĻOTI LŪDZAM SALONA TELPĀS RUNĀT KLUSINĀTĀ BALSĪ, KĀ ARĪ MOBILAJIEM TELEFONIEM JĀBŪT IZSLĒGTĀ VAI KLUSINĀTĀ REŽĪMĀ! PALDIES PAR SAPRATNI!

• Lūgums brīvi un atklāti izrunāt specifiskas problēmas, kas saistītas ar Jūsu veselību un vēlmēm. Laikus informējiet salona administratorus un meistarus, ja esat grūtniece, ja jums ir muskuļu vai saišu bojājumi, ja lietojat A vitamīnu, antidepresantus, antibiotikas, fotosensibilizējošus vai keratolitiskus preparātus, arī ja Jums ir alerģija uz jodu, medu, ēteriskām eļļām u.c., nopietna saslimšana, onkoloģija, sirds stimulatori vai liela izmēra metāla un cita materiāla implanti, ja nesen veikta operācija. Nav vēlams apmeklēt procedūras un masāžas, ja ir augsta temperatūra, iekaisumi un sievietēm īpašās mēneša dienas u.c.

• Svarīgi! Procedūras, kurās izmanto ēteriskās eļļas, nav vēlamas, ja lieto homeopātiskas zāles un grūtniecības laikā.
• Daudzās procedūrās un masāžās ir iekļauta sejas masāža. Ja nevēlaties to izmantot, lūdzam pirms procedūras vai masāžas par to informēt meistaru vai administratoru.
• Pamatā pakalpojumi un procedūras ir paredzētas gan sievietēm, gan vīriešiem. Vīriešiem pirms sejas procedūrām bārdai ir jābūt noskūtai, lai produkti iedarbotos maksimāli.
• Iespējams pieteikties individuālai bezmaksas konsultācijai, lai ieteiktu tieši Jūsu vajadzībai vēlamās procedūras, pakalpojumus (izveidot kursveida programmu) un kosmētiskos līdzekļus.
• Pērkot pakalpojumu 2 personām un vairāk sākot no 200.00 EUR tiek piemērota -10% atlaide. Atlaide neattiecas uz SPA paketēm un īpašajiem piedāvājumiem.
• Par procedūrām, kuras tiek iepriekš sagatavotas, kā arī rezervāciju, kuras ilgums ir lielāks par trim stundām, jāveic priekšapmaksa 50% vai pilnas summas apmērā (pēc vienošanās). Savlaicīgi atceļot vai pārceļot rezervāciju ne vēlāk kā 12 stundas pirms rezervētā laika (darbdienu laikā), apmaksa tiek atdota 100% apmērā.
• Procedūras sagatavošanas, klienta ģērbšanās un dušas laiks ir iekļauts norādītajā procedūras laikā.
• Būsim pateicīgi par Jūsu izpratni un attieksmi, ja neierašanās gadījumā savlaicīgi (ne vēlāk kā 3 stundas pirms rezervētā laika) paziņosiet un atcelsiet reģistrēto pieteikumu ar vai bez priekšapmaksas. Ja klients atkārtoti un bez brīdinājuma neierodas un nesamaksā par rezervēto laiku, firmai ir tiesības klientu turpmāk bez priekšapmaksas neapkalpot.

 

Jaunums! Tagad arī no jebkuras valsts iespējams iegādāties Elektroniskās DĀVANU KARTES !
• Salonā AQUA VILLA ir iespējams iegādāties DĀVANU KARTES jebkurā vērtībā, sākot no 15  EUR. Iegādājoties dāvanu karti, klientu lojalitātes kartes atlaide un citas atlaides nav spēkā, izņemot speciālus gadījumus, kas tiek saskaņoti ar salona administrāciju. Izmantojot dāvanu karti, lojalitātes kartes atlaides attiecas tikai uz klientu pirktajām dāvanu kartēm. Dāvanu karšu vērtību nevar saņemt naudā, un tās ir jāuzrāda, apmeklējot procedūru vai veicot pirkumu. Nozaudēšanas gadījumā tā netiek atjaunota.
• Dāvanu kartes derīguma termiņš ir 6 mēneši kopš iegādes brīža.
• Dāvanu kartēm virs 55 EUR Rīgas robežās piegāde ar kurjeru bez maksas.