Ielogošanās ar savu telefona nummuru lojālajiem klientiem:

SPA and WELLNESS in Riga

SPECIĀLIE PIEDĀVĀJUMI

no 27. augusta līdz 30. novembrim


Neskumstiet, pie mums AQUA VILLA SPA - Latvijā, vasara nekad nebeidzas!

Mēs nepiedāvājam peldi baseinā un atpūtu tradicionālās saunās un hammamos. Mēs piedāvājam fantastisku individuālu atpūtu, patiesu baudījumu veselības un izskata atjaunošanai un uzturēšanai Tvaika peldes Ciedra koka gultā vai Ciedra koka mucā, kas ļauj baudīt pasakainu pļavas smaržu, labvēlīgo maigo tvaika masāžu maigā vai karstā temperatūrā no 38 - 45 °C no 15 min. -  maksimums 25 min. pēc izvēles. Iedarbība uz muskuļiem, asinsriti, nervu sistēmu, ādu un citām organisma sistēmām, ir daudz efektīvāka un patīkamāka nekā klasiskajā saunā, jo tvaiks rotē ļoti tuvu ķermenim, bet galva atrodas ārpusē, kas ļauj nepārkarst un saglabāt matu veidojumu. Vēsa vai remdena duša pēc procedūras papildus uzmundrinās organismu.

* Pēc pakalpojumiem sejas kosmētikai –20% atlaide! Preču skaits ierobežots!
 

Piedāvājums Nr. RUD1

VESELĪBAS KŪRE LABAI PAŠSAJŪTAI, ATPŪTAI UN STAROJOŠAM IZSKATAM!

VIŅAI UN VIŅAM!

Ciedru Tvaika pelde + duša + atpūta + ķermeņa un sejas masāža ar piena enzīmu bagātu kosmētisko jogurtu 30 min, kas papildināts (pēc klienta izvēles ar dabisku ēterisko eļļu maisījumu nervu sistēmas nomierināšanai vai tonusam vai muskuļu, locītavu sāpju novēršanai) + zāļu tēja vai garšīga kafija.

Procedūras kopējais laiks 1 st. 15 min.  –  49.00 EUR

2 personām vienlaicīgi ( atsevišķos kabinetos) 90.00 EUR


 

Piedāvājums Nr. RUD2

ĶERMEŅA ĀDAS VESELĪGAM, ATJAUNOTAM SKAISTUMAM – ĪPAŠAM GLUDUMAM UN ĀDAS ELASTICITĀTEI!

VIŅAI UN VIŅAM!

Pīlings ar zīda proteīniem, cocosa čaulas granulām un Nāves jūras sāli 20 min. + duša + tonizējoša masāža 25 min. ar izcilu ķermeņa krēmu, kura sastāvā esošie augi un eļļas (saldā mandeļu eļļa, kviešu dīgstu ekstrakts, kliņģerīšu ziedu ekstrakts, šī sviests) redzami un jūtami, tūlītēji atjaunos ādas stāvokli + zāļu tēja vai garšīga kafija.

Procedūras kopējais laiks 1 st. – 42.00 EUR


 

Piedāvājums Nr. RUD3

SIEVIETES VALDZINOŠAIS SPĒKS!

TIKAI VIŅAI!

Gurnu, sēžas un kāju BIO Pīlings ar kaktusa šķiedras birstītēm īpaši uzlabos asinsriti un atjaunos ādas virskārtu - 12 min. +  Orientālā vaksācija ar medus - citrona pastu (vismazsāpīgākā vaksācijas metode ar 2000 gadu senu vēsturi) Bikini zonā (pilnais vai daļējais) + nobeiguma masāža 12 min. ar nomierinošu eļļu un krēmu, kas kavē matiņu ataugšanu un ieaugšanu, elastizē, mitrina un izlīdzina ādu + zāļu tēja vai garšīga kafija.

Procedūras kopējais laiks 1 st. 15 min. – 1 st. 25 min. - 39.00 EUR


 

Piedāvājums Nr. RUD4

JAUNĪBAS ELIKSĪRS - INDIVIDUALIZĒTA  MITRINOŠA SEJAS KOPŠANAS PROCEDŪRA, ATBILSTOŠI KONKRĒTAM ĀDAS TIPAM UN VECUMAM!

VIŅAI UN VIŅAM!

Procedūra sejas un kakla zonai, kas īsā laika posmā sniedz tūlītēju efektu – ādas stāvokļa atjaunojošu, izlīdzinošu un tonizējošu iedarbību. Procedūrā ietilpst attīrīšana, masāža ar enzīmu pīlingu – krēmu 15 min., mitrinoša maska 20 min., kas papildināta ar dabīgām ēteriskām eļļām un augu ekstraktiem, nobeiguma krēms + zāļu tēja vai garšīga kafija.

Un vasaras saule atstās tikai pozitīvas atmiņas!

Procedūras kopējais laiks  1 st.  -  35.00 EUR


 

Muguras un plecu zonas masāža (30 minūtes)Novērš muskuļu saspringumu, sāpes, uzlabo asinsriti un pašsajūtu. Masāžā tiek izmantota augstas kvalitātes eļļa.

+

Sejas liftinga masāža (30 minūtes)Masāža sniegs emocionālu un fizisku baudījumu, uzlabos muskuļu un ādas tonusu. Veidos izteiksmīgāku sejas kontūru.

VAI

Kāju un pēdu masāža ar atvēsinošu gēlu (30 minūtes)Atpūtiniet un veldzējiet savas nogurušās kājas! Jūs sajutīsiet spēka pieplūdumu visā ķermenī, kājas kļūs vieglas, bez tūskas, bez noguruma un sāpēm.