SPA and WELLNESS in Riga

SAITĒŠANAS PROCEDŪRA AR BIOPĪLINGU-MASĀŽU KONKRĒTAI ZONAI VAI VISAM ĶERMENIM

AROSHA SAITĒŠANAS SISTĒMA CELULĪTA, LOKĀLU TAUKAUDU NOVĒRŠANAI, ĀDAS MITRINĀŠANAI UN NOSTIPRINĀŠANAI, ATONISKU AUDU “PIEVILKŠANAI” UN BIOPĪLINGS.

ULTRA EFEKTĪVA MASĀŽA AR DABĪGĀM KAKTUSA ŠĶIEDRAS BIRSTĪTĒM.

AROSHA saitēšanas sistēma sniedz izcilus, redzamus un jūtamus rezultātus pat pēc vienas procedūras. Procedūru veic visam ķermenim vai konkrētām problēmzonām – vēderam, kājām, rokām, krūtīm. Iespējams koriģēt un novērst celulītu (tūskaino, fibriozo), lokālos taukaudu nogulsnējumus, tūsku (ūdens aizturi audos), samazināt ķermeņa apjomu, veicināt notievēšanu. Ieteicams arī „smagu kāju” sindroma novēršanai. Lieliska terapija ādas vītuma, sausuma, grumbiņu novēršanai, audu, ādas kompaktuma un spraiguma atjaunošanai un uzturēšanai.

Biopīlings – masāža ar dabīgām kaktusa šķiedru birstītēm visam ķermenim pirms saitēšanas, sniedz dzīvinošu masāžu, stimulē asinsriti, limfas cirkulāciju, atjauno, nostiprina audus un ādu, attīra, izlīdzina ādas virskārtu, ļauj ādai vēl efektīvāk uzņemt vērtīgās un izcili iedarbīgās dabas veltes un zinātnes biotehnoloģiju radītos sasniegumus, mezoterapijas efektu nodrošinot bez sāpēm.

Procedūras norise:
1. Biopīlings–masāža (15 min.)
2. Saitēšanas sistēma ar ietīšanas metodi (35–45 min.)
3. Nobeigumā produktu iemasēšana ar rokām 5 min.

Ievērībai!
Klientiem, kuri iegādājas koriģējošu kursu, tiek veikti mērījumi 1. reizē pirms procedūras, pēc 5. procedūras
un pēc 10. procedūras. Iesakām šajās procedūru reizēs sevi nofotografēt ar savu telefonu. Kursa vidū, kad taukaudi tiek izšķīdināti, apjoms dažos gadījumos uz īsu brīdi var palielināties, līdz organisms dabīgi izvada taukaudu un eksudātu gala produktus.

SAIŠU IZVĒLE

AROSHA CLASSIC

CRIO-TONIC – audus, ādu nostiprinoša, tonizējoša, savelkoša, kompaktumu atjaunojoša iedarbība, paātrina un pastiprina vielmaiņu audos, būtiski uzlabo ādas stāvokli, tūlītējai, izteiksmīgākai ķermeņa kontūrai. Saites ar aukstuma efektu.

SLIM-CEL – tūskaina (mīkstā) celulīta, tūskas, lieko taukaudu novēršanai. Drenējoša, pretiekaisuma, mitrinoša, lipolītiska (sašķeļ adipozus taukaudus) iedarbība, koriģē ķermeņa siluetu. Jūtami stimulē vielmaiņas procesus. Tonizē asinsvadus, uzlabo venozo atteci.

CEL-TERM – fibroza (cietā) celulīta, lieko taukaudu novēršanai ar karsējošu efektu. Likvidē liekos taukaudus, celulītu, samazina ķermeņa apjomu, veido stingru, kompaktu ķermeņa siluetu, uzlabo ādas turgoru, elasticitāti. Nav piemērots klientiem ar paplašinātām vēnām, redzamu kapilāru tīklojumu.

AQUA DRAIN – drenējoša, detoksicējoša, attīroša iedarbība uz visu ķermeni, novērš tūsku audos, samazina apjomu, uzlabo asins un limfas cirkulāciju, remineralizē, atjauno un mitrina ādu, sniedz audiem, ādai tūlītēju kompaktumu un komfortu. Sava sastāva dēļ dziednieciski un atjaunojoši iedarbojas uz visu organismu. Uzlabo ādas stāvokli dažādās neiroloģiskās ādas izpausmēs.

LIPHO CEL – notievēšanai un celulīta novēršanai. Lipolītiski iedarbojas uz liekajiem taukaudiem, tos samazinot. Veicina izteiksmīgu ķermeņa kontūru. Uzlabo ādas izskatu – mitrina un tonizē.

AROSHA RESTRUCTURING:

FIRM UP – restrukturizējoša kosmētiskā terapija audu, ādas atonijas (ļenganuma) novēršanai visam ķermenim. Nostiprina un savelk atslābušu ādu. Ar maigu, vēsu, atsvaidzinošu efektu.

LIFT PLUS – restrukturizējoša kosmētiskā terapija ķermeņa audu, ādas atonijas (ļenganuma), ”tukšuma” novēršanai ar tonizējošu, piepildošu, atjaunojošu, detoksicējošu, nostiprinošu un ādas struktūru piepildošu, izlīdzinošu iedarbību.

PUSH UP – audus, ādu piepildoša un paceļoša, nostiprinoša kosmētiskā terapija kakla zonai un krūtīm.

Ievērībai!
• Procedūru iespējams izmantot visam ķermenim vai konkrētām problēmzonām.
• Iespējams vienlaikus kombinēt dažāda veida koriģējošās saites un veikt procedūru konkrētu zonu vajadzībām, piemēram, gurniem celulīta novēršanai, krūtīm
tonusa atgūšanai un noslīdējuma korekcijai, rokām – audu, ādas savilkšanai, nostiprināšanai u.c.
• Individuāli pieskaņotas ekspresprogrammas ar 3–5 procedūrām vai īpašiem pasākumiem vai koriģējošie, atjaunojošie 8–15 procedūru kursi atkarībā no problēmas lieluma, klienta vecuma un citiem faktoriem.
• Kontrindikācijas – grūtniecība; nopietnas saslimšanas, kad nav vēlama aktīva vielmaiņas stimulēšana, siltuma procedūras. Hiperaktīva vairogdziedzera gadījumā neizmanto AQUA DRAIN, jo tās satur jodu.
• Saišu iepakojumu daudzums atkarīgs no konkrētā klienta ķermeņa apjoma un vajadzības. Parasti 1 iepakojums lokālām problēmām, 2 iepakojumi visam ķermenim.
• Pēc procedūras vismaz 12 stundas nedrīkst veikt citas procedūras, sauļoties, izmantot ūdens peldes,
pirtis u.c.
K30 AROSHA saite problēmzonām
(tiek izmantots 1 iepakojums) Biopīlings konkrētai zonai, nobeigumā koriģējoša krēma uzklāšana.
60 min
42.00 €


K31 AROSHA saite visam ķermenim
(tiek izmantoti 2 iepakojumi) Biopīlings visam ķermenim, nobeigumā koriģējoša krēma uzklāšana.
85 min
55.00 €