Ielogošanās ar savu telefona nummuru lojālajiem klientiem:

SPA and WELLNESS in Riga

SEJAI

MASĀŽA SEJAS UN KAKLA ZONAI
Efektīva, spriedzi atbrīvojoša, muskuļu, dziļo audu  masāža . Veselīgam ādas izskatam un ilgstošai jaunības saglabāšanai. Izmantojot atbilstošu aktīvo vielu kokteili. Īpaši noturīgam rezultātam, kurss līdz 10 masāžām 2-3 reizes nedēļā. PS. Vīriešiem sejai jābūt gludi noskūtai! Masāža ne tikai uzlabos ādas krāsu, atjaunos tās tonusu un gludumu, nostiprinās sejas ovālu ,bet sniegs arī papildus  apbrīnojamu mieru un harmoniju visam organismam.
30 min
36.00 €


PURESENSE – ABSOLUTE SKIN REFINE
7 PAKĀPJU IEDARBĪBAS SISTĒMA, KAS VIENLAIKUS NOVĒRŠ VAIRĀKAS ĀDAS PROBLĒMAS. Procedūra izcili detoksificē, attīra, nogludina ādas virskārtu, veicina audu, ādas apskābekļošanu, novēršot iekaisumus un pūtīšu veidošanos. Stimulē veselīgu šūnu atjaunošanos ādā. Absolūts ādas svaigums, tīra un kopta, veselīgi mirdzoša āda. Īpaši piemērota tiem, kuri atrodas piedūmotās telpās, neveselīgā vidē, daudz strādā ar datoru.
60 min
54.00 €


ESSENTIAL FACE REGIME WITH BRIGHT MASK - PAMATS ĀDAS STAROJUMAM, ĪPAŠI IETEICAMS VĪRIETIM!
Sejas kopšanas procedūra ar apbrīnojami iedarbīgu detoksificējošu un ādas kvalitāti atjaunojošu iedarbību, izmantojot aromaterapijas un fitoterapijas unikālas īpašības. Iedarbojas uz dziļākajiem audiem un ādu, emocionālo labsajūtu. Specifiska augļskābes maska ar baltajiem māliem – ādas tīrībai, svaigumam, atjaunotam, veselīgam izskatam. Jūtami tonizē, sašaurina poras un atjauno ādas kompaktumu. Īpaši ieteicama personām, kas smēķē, ilgstoši atrodas pie datora ... Lasīt vairāk >
60 min
54.00 €


LAMINARIA BLUE TONING MASK
TONIZĒJOŠA PLASTIFICĒJOŠĀ LAMINĀRIJU ZILĀ MASKA SEJAS OVĀLA LIFTINGAM UN MĪMISKO GRUMBU IZLĪDZINĀŠANAI. Ultraefektīva maska ar vieglu krio (vēsuma) efektu sejas audu un kontūras kompaktuma atjaunošanai, mīmisko grumbu dziļuma mazināšanai. Padara kompaktākus un tonizē atoniskus audus un ādu, arī acu zonu. Novērš tūsku. Nostiprina sejas ovāla kontūru, pievelk dubultzodu un samazina maisiņus zem acīm. Piemērota visiem ādas tipiem. Ieteicams pirms svinīgiem pasākumiem ... Lasīt vairāk >
70 min
57.00 €


LUMINOUS LIFT – PROCEDŪRA ĀDAS MIRDZUMAM UN LIFTINGAM
Efektīvs risinājums, ja vēlaties atjaunot ādas tekstūru, izlīdzināt grumbiņas un iegūt īpaši veselīgu, starojošu, atjaunotu ādas izskatu ar komfortu un bez sāpēm. Ieteicams pirms ballēm un citiem īpašiem pasākumiem. Kursveida terapija nodrošinās izcilus ilgtermiņa rezultātus.
60 min
58.00 €


AQUASENSE – SOURCE OF SKIN YOUTH – ĀDAS SKAISTUMA AVOTS
MITRINOŠA TERAPIJA ABSOLŪTAM ĀDAS KOMFORTAM UN VITALITĀTEI. Ilgstošas iedarbības mitrinoša procedūra ādas lutināšanai ar vērtīgiem augu ekstraktiem un ēteriskajām eļļām, statisko grumbiņu izlīdzināšanai un lieliskai ādas kvalitātei. Pat vissausākajai ādai sniegs veldzi un jūtami uzlabos izskatu. Problemātiskas ādas gadījumā kursveida terapija nodrošina ilgstošu efektu.
60 min
54.00 €


70 min
61.00 €


EUPHORYL - SAJŪTAS UN IZSKATU LUTINOŠA MASĀŽA MUGURAI UN PROCEDŪRA SEJAS UN KAKLA ZONAI
Masāža mugurai ar brīnumaino EUPHORYL BALM balzamu sagādās emocionālu un fizisku baudījumu, ko sniedz sastāvā iekļautais EUPHORYL, kas dabiski raisa laimes hormonu DOPAMĪNA un ENDORFĪNA izdalīšanos, bet pati masāža atbrīvos saspringtos muskuļus. Pārsteidzoši efektīvā iedarbība ar rīsu un bambusa SCRUB AWAY pīlingu, fito kompresi un AQUASENSE masku Jūs iepriecinās ar izcilu ādas kvalitāti un tūlītēju atjaunotu izskatu.
60 min
57.00 €