SPA and WELLNESS in Riga

PAR MUMS

Aicinām Jūs labsajūtas un skaistuma pasaulē!

Šeit AQUA VILLA SPA  laiks rit mazliet lēnāk! Caur dabas, ziedu, pļavu, koku un jūras smaržām prāts norimst un miesa saņem veldzi. Mazliet citāda pasaule, mazliet citādas sajūtas! 

Izbaudiet izcilas, iedarbīgas, eksotiskas dažāda veida masāžas  un procedūras sejai un ķermenim, kas uzturēs jūsu pievilcību ilgstoši. Tās dabiski, droši un efektīvi koriģēs dažāda veida nepilnības, atjaunos un uzturēs jūsu dabisko skaistumu. Strādājam ar profesionālu salonkosmētiku GERARD’S COSMETIC CULTURE, CHARME D’ORIENT.

Nekas tik īsā laikā nesniegs tādu absolūtu fizisku un emocionālu baudījumu, kā 15 -20 minūšu siltu tvaiku masāža Ciedru koka mucā! Galva atrodas ārpusē un jūsu matu skaistums paliks nevainojams,  viss ķermenis un nervu sistēma būs jums pateicīga! 

Mūsu vēsture.

Esam Latvijas uzņēmums ar ilgstošu pieredzi -  24 gadi, estētikas, atpūtas un veselību uzturošu, atjaunojošu pakalpojumu jomā. Mūsu meistari ir sertificēti un apguvuši meistarību dažādās vietējās un starptautiskās apmācībās.

AQUA VILLA SPA tika atvērts  2001. g. Vecrīgā, Tirgoņu ielā 11.  Salons tika paplašināts 3 reizes. Sakarā ar ēku īpašnieku maiņu un kapitālu ēku pārbūvi 2014. g. AQUA VILLA SPA savu darbību bija spiesta pārtraukt. 2018. g. 27. novembrī pēc 4 gadu pārtraukuma  jaunā, romantiskā vietā Vecrīgā ir atjaunota, mazāka formāta  AQUA VILLA Boutique SPA darbība. Privātākām vēl romantiskākām sajūtām!

Mūsu sasniegumi:  

  • 2014. gadā biznesa žurnāls RigaNOW  apbalvoja salonu AQUA VILLA SPA ar Platinum Platter Award, atzīstot par labāko SPA Latvijā.
  • 2012. gadāSTYLIST.CO.UK dienas SPA AQUA VILLA tika ieteikts, kā viens no pieciem labākajiem pasaules SPA, kuru noteikti jāapmeklē.
  • 2011. gadā Conde Nast Traveller starptautiskais portāls un žurnāls nominācijā: The best day SPAs overseas (labākie aizjūras dienas SPA) AQUA VILLA SPA ierindoja starp 10 labākajiem SPA pasaulē, pateicoties savām lieliskajām ķermeņa procedūrām, masāžām.
  • 2011. gadā Labākais Latvijas tirgotājs - salons AQUA VILLA SPA ieguva titulu "UZVARĒTĀJS"

Uzdāvināsim laiku sev un kādam mīļam cilvēkam, lai acis mirdzētu un spēks atjaunotos!