Ielogošanās ar savu telefona nummuru lojālajiem klientiem:

PAR MUMS

Aicinām Jūs labsajūtas un skaistuma pasaulē! Šeit laiks rit mazliet lēnāk.  

Caur dabas, ziedu, pļavu, koku un jūras  smaržām prāts norimst un miesa saņem veldzi.

Izbaudiet izcilas, iedarbīgas, dažāda veida masāžas un procedūras sejai un ķermenim, kas uzturēs jūsu pievilcību ilgstoši. Kas dabiski, droši un efektīvi koriģēs dažāda veida nepilnības, atjaunos un attīrīs  organismu.

Sniegs sensoriskas, ļoti relaksējošas izjūtas procedūru vai masāžu  laikā un ilgstoši pēc tām. Strādājam ar salonkosmētiku GERARD’S COSMETIC CULTURE, AROSHA, CHARME D’ORIENT, SKIN DOCTORS. Salonā nopērkama kosmētika un veselības produkti mājas lietošanai.

Mēs cienām un atbalstām dažādu kultūru, reliģiju  un privātos uzskatus, tāpēc ķermeņa  masāžām un procedūrām meistari ir gan sievietes, gan vīrieši.

Mūsu filozofija:  Mēs cienām savus klientus, klienta ieguvums  ir mūsu gods!

Mūsu vēsture.

Esam Latvijas uzņēmums ar ilgstošu pieredzi -  24 gadi, estētikas, atpūtas un veselību uzturošu, atjaunojošu pakalpojumu jomā. Mūsu meistari ir sertificēti un apguvuši meistarību dažādās vietējās un starptautiskās apmācībās.

AQUA VILLA SPA tika atvērts  2001. g. Vecrīgā, Tirgoņu ielā 11.  Salons tika paplašināts 3 reizes. Sakarā ar ēku īpašnieku maiņu un kapitālu ēku pārbūvi 2014. g. AQUA VILLA SPA savu darbību bija spiesta pārtraukt. 2018. g. 27. novembrī pēc 4 gadu pārtraukuma  jaunā, romantiskā vietā Vecrīgā ir atjaunota, mazāka formāta  AQUA VILLA Boutique SPA darbība. Privātākām vēl romantiskākām sajūtām!

Mūsu sasniegumi:  

  • 2014. gadā biznesa žurnāls RigaNOW  apbalvoja salonu AQUA VILLA SPA ar Platinum Platter Award, atzīstot par labāko SPA Latvijā.
  • 2012. gadāSTYLIST.CO.UK dienas SPA Aqua Villa tika ieteikts, kā viens no pieciem labākajiem pasaules SPA, kuru noteikti jāapmeklē.
  • 2011. gadā Conde Nast Traveller starptautiskais portāls un žurnāls nominācijā: The best day SPAs overseas (labākie aizjūras dienas SPA) Aqua Villa SPA ierindoja starp 10 labākajiem SPA pasaulē, pateicoties savām lieliskajām ķermeņa procedūrām, masāžām.
  • 2011. gadā Labākais Latvijas tirgotājs - salons Aqua Villa SPA ieguva titulu "UZVARĒTĀJS"

Apstāsimies, uzdāvināsim laiku sev un kādam mīļam cilvēkam, lai acis mirdzētu un spēks atjaunotos!