SPA and WELLNESS in Riga

K34 ABSOLŪTAM SEJAS UN ĶERMEŅA SKAISTUMAM – “KOKONS“

BIOPĪLINGS-MASĀŽA, AROSHA SAITĒŠANA, SEJAS PĪLINGS, MASĀŽAS AR ELASTĪNA SERUMU UN KOLAGĒNA KRĒMU, PLASTIFICĒJOŠĀ BLUE LAMINARIA AĻĢU MASKA VAI PLASTIFICĒJOŠĀ VITAMINIC – VITAMĪNU MASKA SEJAS UN KAKLA ZONAI.

Visiem, kas vēlas sejas un ķermeņa liftingu – stingrākas sejas un ķermeņa formas, stingru, gludu, piepildītu ādu.

Ļoti iedarbīga un efektīva sejas un ķermeņa procedūra, iekļaujot biopīlingu – ķermeņa masāžu ar kaktusa šķiedru birstītēm.

1. Ķermeņa saitēšana ar AROSHA saitēm pēc izvēles (tiek izmantoti 2 iepakojumi):
• FIRM UP – restrukturizējoša kosmētiskā terapija ķermeņa audu, ādas atonijas (ļenganuma) novēršanai. Ar audus un ādu savelkošu iedarbību. Ādas gludumam un tonusam. Nostiprina ķermeņa kontūru. Ar maigu, vēsu, atsvaidzinošu efektu;
• LIFT PLUS – restrukturizējoša kosmētiskā terapija ķermeņa audu, ādas atonijas (ļenganuma) novēršanai ar ādu nostiprinošu un piepildošu efektu. Izlīdzina grumbiņas, atjauno ādas tonusu un gludumu;
• PUSH UP – krūšu korekcijai un pacelšanai. Audus, ādu piepildoša un paceļoša, nostiprinoša kosmētiskā terapija atslābušām krūtīm.
2. Sejas masāža ar kalogēna serumu un kolagēna krēmu DUO SYSTEM PLUS.
3. Īpaši efektīvā, plastificējošā BLUE LAMINARIA – sejas maska stingram sejas ovālam, izteiksmīgiem sejas vaibstiem, gludākai, tonizētākai ādai. Vai VITAMINIC MASK – plastificējoša vitamīnu maska gaišam, veselīgam, mirdzošam ādas starojumam, lieliskam, atjaunotam izskatam.
4. Nobeiguma krēms sejas zonai.
5. Ķermeņa nobeiguma masāža ar atbilstošu koriģējošu vai kopjošu krēmu.

Nav piemērota klientiem ar klaustrofobiju.